Nová knížka Duše píše verše

Líbila se vám kniha Řádky z lásky? Pokud ano, pak vás jistě potěší zpráva, že další kniha veršovaných příběhů s přesahem právě přichází na svět.

Po první knize Řádky z lásky jsem dostala tolik krásných zpráv, recenzí a dotazů na další knihu, že mě to nakoplo pokračovat v psaní. Bylo ještě tolik témat, která jsem chtěla dětem přeložit do „dětštiny“! Myslím si totiž, že verše jsou jedním z jazyků dětské duše. A tak postupně vznikla kniha Duše píše verše.

I tentokrát vás laskavé příběhy zavedou hluboko do vlastního srdce. Budete se dojímat, smát a možná i plakat. A vaše děti budou knihu plnou překrásných ilustrací a zábavných veršovaných bajek milovat.

O čem v knize píšu?

V knize píšu o tom, co je v životě opravdu důležité a proč bychom to měli znát a vědět. Proč je tak důležité hledat radost? Jak najít krásu v jinakosti? Proč se někdo chová tak, jak se chová? Je vše vážně tak, jak má být? Je smrt opravdu jen smutná? A třeba také proč je důležité, aby mámy odpočívaly?

Poskládala jsem do veršů moudrá poselství z úst, jež promlouvají ke každému z nás. Jen se ztišit a uslyšet! Těšit se můžete na témata jako sebeláska, rovnováha, jedinečnost, důvěra v proud života, ale i trauma či smrt.

Kniha vznikla v úžasném spolutvoření s ilustrátorkou Olgou Václavkovou a grafičkou Pavlou Zimmermannovou. Práce na knížce nás moc bavila a tato energie se jistě projeví v každém jednom výtisku. Na ukázku se můžete podívat TADY.

Knížka Duše píše verše je do 27. 10. 2022 v crowdfundingové kampani na stránkách nakladatelství Pointa. Jedná se o předprodej, který má vznik knihy zafinancovat. Na této stránce najdete informace o knize, ukázku i možnosti, jak můžete knížku podpořit.

V rámci předprodeje jsem si pro vás připravila celou řadu krásných a jedinečných odměn. Můžete si koupit originál aquarel ilustraci z knihy od malířky a galeristky Olgy Václavkové, nádherné rozkládací pohlednice s veršovaným přáním, veršované afirmační karty pro děti s motivem superhrdinů nebo třeba básničku ode mně na míru. Na seznam všech odměn se můžete podívat TADY.

Realizace knihy závisí na úspěchu crowdfundingové kampaně, která běží TADY. Aby kniha mohla vyjít, musí se vybrat nemalá částka, která představuje náklady na práci knižních kolegů, výdaje spojené se skladováním a distribucí a hlavně na samotný tisk, který se díky zdražování vyšplhal někam do astronomických výšin. Knize tedy velmi pomůže, pokud si koupíte už nyní v předprodeji. Na svět jí ale může pomoct i vaše laskavé sdílení; jen tak se projekt dostane mezi co nejvíce lidí. Link pro sdílení je tady:  https://bit.ly/KupDusiCoPise

Děkuji vám z celého srdce.

Pokud se potřebná částka v předprodeji vybere – a já o tom nepochybuji – kniha spatří světlo světa nejpozději v květnu příštího roku.

Moc vám děkuji za jakoukoliv podporu knihy Duše píše verše a přeji vám pohodové dny.

Iva

Iva Vašková
Jsem dítě vesmíru a máma tří hvězd. Ze srdce píšu a tvořím – naposledy e-book zdarma Dítě jako zrcadlo.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.