DÍTĚ JAKO ZRCADLO

nová rozšířená verze

Naučte se ve svých dětech číst, poznejte skrze ně sami sebe, odhalte své negativní programy a omezení.

Zjistěte, jak s nimi dále účinně pracovat – a žijte život naplno.

Vytvořte si prostor pro lásku, radost a spokojenost.

Vaše cesta může začít již dnes.

E-book vám pomůže vykročit a neměnit směr v těžkých chvílích.

 

CENA: 222 Kč 

Co v e-booku probereme

Zrcadlení

Pomůžu vám porozumět zrcadlení vašich dětí a tím získáte cennou mapu svých neprospěšných vzorců a starých zranění. Zjistíte, proč na své děti reagujete tak, jak reagujete.

Hloubka

Půjdeme do hloubky a k celkovému pojetí zrcadlení. Prozkoumáme také hlubiny vašeho podvědomí. Nebojte, budu vás držet, tyhle vody znám.

Nástroje

K mapě patří kompas. Nasměruju vás, kudy vykročit z bludného kruhu. Předám vám cenné nástroje, které se vám budou hodit na vaší nové cestě.

Pojďte se mnou objevovat ty části nás, které tolik křičí o pozornost.

Jsem Iva Vašková a těším se, že vás provedu na této dobrodružné cestě.

Proč zrovna já píšu knížku o tom, jak nám děti nastavují zrcadlo a k čemu je to celé dobré?

Protože toto téma studuju do hloubky už 12 let a mám 3 skvělé učitele. A věřte mi, když říkám do hloubky, myslím tím opravdu temné hlubiny, ve kterých máte pocit, že vás ten obrovský tlak rozdrtí na kaši.

Před těmi dvanácti lety se ze mě stala poprvé máma a od první chvíle to pro mě nebylo vůbec lehké. Popravdě, bylo to jako rána klackem do hlavy. Pořádná šupa, která mě však přišla probrat z tvrdého spánku.

První dvě děti ve mě probudily velký neklid. Cítila jsem tolik nejistoty, zmatku a strachu. Chtěla jsem být lepší máma. Chtěla jsem s nimi mít krásný vztah. A taky jsem jim ze sebe chtěla předávat jen to nejlepší. Realita však byla úplně jiná. Cítila jsem se jako ta nejhorší máma na světě.

Nemohla jsem to tak nechat. Musela jsem uzdravit své raněné části, posbírat ty úplně ztracené a taky kompletně změnit své přemýšlení. Musela jsem se postavit zpět do své síly.

Došla jsem až do bodu, kdy už vím, že si svůj svět tvořím sama a stávám se v tom zdatnější a zdatnější.

Můj život se změnil v čistou vděčnost. A taky už vím, že jsem ta nejlepší máma pro svoje děti. A to je velké.

Jak se mi tohle povedlo? Úplně zjednodušeně se dá říct, že jsem začala být vnímavá k zrcadlům okolo sebe. A těmi největšími zrcadly jsou mi pávě moje děti. Věřím, že děti jsou našimi největšími učiteli. A já se rozhodla studovat s láskou a radostí.

Kdysi jsem si slíbila, že pokud se mi z té mojí tehdejší šlamastyky podaří najít cestu, budu ji sdílet, aby mé zkušenosti pomáhaly dalším lidem. A tak vzniknul e-book Dítě jako zrcadlo.

Cítíte se jako mizerný rodič?
Nefunguje vám Nevýchova ani jiné zaručené rodičovské cesty komunikace?
Máte pocit, že se vás vaše děti snaží zničit?
Své rodičovství si neužíváte, ale spíš přežíváte?
Spouští ve vás chování vašich dětí nezvladatelné emoce?
Přemýšlíte, jak nastavit vztah s dětmi, aby bylo na obou stranách dobře?
Jste ochotni se od svých dětí učit?
Opravdu chcete do vašeho soužití pustit změnu, ze které už není cesty zpět?
Jste připraveni začít s tou změnou u sebe?

Na co všechno se můžete těšit?

Děti nám denně ukazují, co si v sobě musíme vyřešit.

Pomůžu vám porozumět zrcadlení vašich dětí a odhalit neprospěšné programy a raněné části vás samých, které vám nedovolí užívat si život naplno. Posvítíme si také na to, jak s nalezenými bloky dál pracovat.

Půjdeme ještě hlouběji do tématu zrcadlení dětí. Tedy ještě hlouběji do onoho úžasného daru, kdy nám naši nejbližší doslova ukazují prstem tam, kde na sobě musíme zapracovat, kde musíme léčit sami sebe a kde je prostor pro osobní růst.

Kromě samotného e-booku na vás ještě čeká BONUS - sada afirmačních kartiček na 3 týdny afirmací, které podpoří vaši proměnu.

Co o e-booku říkají čtenáři?

„E-book Děti jako zrcadlo doporučuji přečíst každému rodiči. Možná byste čekali chytré rady a tipy, jež vylepší vaše rodičovství. V e-booku na vás namísto toho čeká upřímná zpověď mámy, která našla odvahu podívat se sama sobě zpříma do očí v odrazu svých vlastních dětí a postavit se pevně na vlastni nohy. Příběh Ivy je nejen inspirací pro změnu svého přístupu k sobě a výchově dětí, ale je hlavně příběhem odvážné a silné ženy, která dokázala vzít svůj osud do vlastních rukou, a ještě se o něj podělit s ostatními. A za všechny ty příklady, které jsou jak z našeho obýváku, ze srdce děkuji. Nejednou jsem při čtení zacítila přímý zásah do srdce a obrovské nakopnutí k tomu to změnit i u sebe. Vím, že to není snadná cesta, ale díky Ivě vím, že v tom nejsem sama. Díky za všechny, kteří to ucítí stejně.♥ “
Martina
Martina Polákováwww.martinapolakova.cz
„Jsem nadšená i dojatá zároveň, kniha je naprosto úžasná! Děkuji moc za vaši otevřenost, se kterou s námi sdílíte vaše prožívání mateřství. Já sama mám dvě děti a vím, jak se mnou mnohdy cloumají negativní emoce a ptám se sama sebe, kde se to ve mně vůbec bere? Díky vašemu e-booku jsem pochopila, jak funguje princip „zrcadlení“ a uvědomila si, že naše děti jsou vlastně našimi velkými učiteli, kteří nám pomáhají vrátit se sami k sobě, být celiství a žít tak šťastný a spokojený život. Kromě skvěle podané teorie a spousty příkladů z praxe nabízí e-book i návod, jak se svými negativními emocemi pracovat a přetransformovat je tak, abychom už dále neubližovali sami sobě ani svým dětem. Ivi, ještě jednou velké DÍKY, ráda se budu ke knize vracet jako ke zdroji velké inspirace pro můj další seberozvoj."
Jana SojkováMaminka na mateřské
Jsem nesmírně ráda, že mi tato kniha přišla do ruky zrovna v těžkých chvílích zrcadlení s dvouletou dceruškou. Mnoho témat ve mě hluboce rezonovalo, přes opečování vlastního vnitřního dítěte, porozumění svým emocím, po uvolňování rodové zátěže. Velmi si cením tématu traumatického porodu a hledání vztahu k děťátku. Této oblasti se věnuje málo pozornosti a úcty. Bylo by skvělé, kdyby maminky měly více podpory a nástrojů a mohly si ušetřit dlouhý čas, kdy bojují samy a hledají řešení. Velmi si cením také mnoha praktických nástrojů a aktivit k uchopení a pochopení vlastních emocí. Ráda je postupně zakomponuji do svého běžného života. Děkuji a doporučuji, jako jednu ze základních knih, které by měla mít každá vědomá maminka a budoucí maminka doma.
Karolína Krahulíkováwww.chramplodnosti.cz

Objednávka e-booku